Dostawa i formy płatności

Czas kompletowania zamówienia jest ograniczony do minimum i w większości przypadków nie przekracza 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub wyboru płatności za pobraniem. Sklep zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w czasie 5 dni roboczych oraz do żądania opłacenia zamówienia przedpłatą. Koszt dostawy na terenie Polski.

Pocztex Kurier 48
11,99 zł za przy płatności przelewem bankowym lub Przelewy24 (przedpłata).
19,99 zł za przy płatności przy odbiorze paczki (pobranie).

Dostawa w 2-3 dni robocze od dnia nadania. Maksymalna waga przesyłki: 15 kg.

Informacja o dostawie.
W dniu dostawy przychodzi powiadomienie sms. Kurierzy nie uzgadniają godziny doręczenia. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Po nieudanej próbie doręczenia, adresat otrzyma zawiadomienie (awizo) w formie papierowej lub elektronicznej. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 7 dni we wskazanym urzędzie pocztowym.

Odbiór w Punkcie RUCH, ORLEN, Żabka lub Poczta
9,99 zł przy płatności przelewem bankowym lub Przelewy24 (przedpłata).
Dostawa w 3-4 dni robocze od dnia nadania.
Informacja o dostawie.
Wybór w koszyku kiosku RUCH, stacji ORLEN, sklepu Żabka, placówki pocztowej lub automatu pocztowego gdzie można odebrać przesyłkę. Maksymalna waga przesyłki: 15 kg. Maksymalna ilość: 5 sztuk.

Link do strony Poczty Polskiej na której wpisując numer przesyłki można ją zlokalizować:
http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Paczkomaty 24/7
11,99 zł za 1 sztukę przy płatności przelewem bankowym lub Przelewy24 (przedpłata). Maksymalnie 2 sztuki lub 1000 zł. Maksymalna waga przesyłki: 15 kg.
Dostawa w 2-3 dni robocze od dnia nadania.

ODBIÓR OSOBISTY
0,00 zł przy płatności przelewem bankowym lub Przelewy24 (przedpłata). Zamówione produkty można odebrać w naszym biurze, które nie posiada magazynu. Państwa zamówienie musi być dostarczone z magazynu centralnego. Proszę czekać na sms lub e-mail z informacją, że zamówienie jest przygotowane do odbioru. Jeżeli przyjdą Państwo przed otrzymaniem tej informacji, może okazać się, że zamówienie nie będzie jeszcze gotowe do odbioru. Zamówienia złożone do godziny 9-ej zazwyczaj są do odbioru, w godzinach popołudniowych, w następnym dniu roboczym.

* DARMOWA DOSTAWA TYLKO DLA ZAMÓWIEŃ OD 100 ZŁ OPŁACONYCH Z GÓRY (PRZEDPŁATA) WYSYŁANYCH ODBIÓR W PUNKCIE RUCH, ORLEN, ŻABKA LUB POCZTA.


W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: biuro@perfumymax.pl lub telefoniczny: 726 485 888. Pracujemy w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9.00-17.00.

Formy płatności

  • przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy lub płatność przez Przelewy24 (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia w Sklepie, zaś wysyłka dokonana zostanie po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy).
  • gotówką za pobraniem, płatność dostawcy przy dokonywaniu dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia w Sklepie. Zamówienie za pobraniem musi być potwierdzone przez Klienta).